Praca zduna – przebieg pracy

Nasi partnerzy – ZDUNI

Dla naszych partnerów – zdunów – przykładamy szczególną wagę. To oni przynoszą nowe podejście do życia i rozjaśniają Twoje cztery ściany promieniami słońca. Bez ich pomocy żaden grzejnik akumulacyjny nie mógłby znaleźć się w Twoim salonie, ani nie mielibyśmy możliwości zanurzenia się w nowym świecie relaksu. Zdunie budują dla Ciebie różne rodzaje kominków na drewno, od tradycyjnych pieców akumulacyjnych do nowoczesnych systemów ogrzewania całego domu.

W przeszłości Piec służył tylko do ogrzewania, a często nie był wyposażony w żadne okna lub tylko małe okienko. Nie było możliwe romantyczne spędzanie czasu przy ognisku w salonie. Dzięki innowacyjnym technologiom, obecnie istnieje wiele różnych sposobów projektowania nowoczesnych pieców akumulacyjnych. W przypadku pieca akumulacyjnego CEBUD istnieją również specjalne opcje konstrukcyjne. Nie możemy już więc powiedzieć, że zdun jest tylko rzemieślnikiem. On robi znacznie więcej: najpierw projektuje, planuje, a następnie realizuje swoje pomysły.

Projekt pieca akumulacyjnego

Przed powstaniem pieca akumulacyjnego CEBUD, przede wszystkim powstaje potrzeba posiadania przyjemnego i zdrowego źródła ciepła. Każdy ma swoje pomysły, wizje i życzenia. Istnieją również warunki panujące w pomieszczeniu mieszkalnym lub w domu, które trzeba wziąć pod uwagę projektując piec akumulacyjny. Może to
zająć trochę czasu, zanim pomysł zostanie dopasowany do przestrzeni życiowej. Kiedy jednak nadejdzie czas, garncarz będzie miał już gotowy plan.

Szkic pieca akumulacyjnego

Szkic pieca

Wszystko idzie zgodnie z planem Po ustaleniu, jakiego rodzaju pieca akumulacyjnego potrzebujesz w swoim salonie, zdun musi zaplanować skład Twojego pieca akumulacyjnego CEBUD. Na przykład obliczana jest ilość drewna, masa całkowita, masa wysokowydajnego składu, długość pociągu, temperatura spalin, warunki ciśnieniowe, lista części – ale w tym momencie wystarczająca dokładność techniczna. Po zakończeniu obliczeń idealnego projektu pieca akumulacyjnego, dostępne są różne graficzne reprezentacje planowania, dzięki którym jesteś już o krok bliżej swojego pieca akumulacyjnego. Jedyne, czego brakuje, to projekt.

Rysunek układu pieca

Rysunek pieca akumulacyjnego w otwartej przestrzeni Nie ma ograniczeń dla Twojej kreatywności. Teraz jest czas, kiedy liczy się pomysłowość piecyka i Państwa pomysły dotyczące wyglądu pieca akumulacyjnego CEBUD. Ponieważ grzejnik akumulacyjny CEBUD zapewnia nie tylko absolutne dobre samopoczucie w domu. Może mieć kształty, kolory i specjalne szczegóły, których nawet nie możesz sobie wyobrazić. Możesz całkowicie przebudować swój piec tylko z pomocą producenta pieca. Ponieważ wszystko jest możliwe.

Chcesz przyjrzeć się bliżej naszym modelom?

Galeria

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności