Szkolenia Produktowe

Jednodniowe szkolenia prezentujące produkowane i sprzedawane przez Cebud wyroby i urządzenia, przeznaczone do budowy pieców i kominków w technologii prefabrykacji, na bazie nowej generacji szamotu- kompozytu akumulacyjnego „Akubetu”.

W programie krótkie szkolenie praktyczne z podstawowych zasad stosowania wyrobów i prezentowanych materiałów. Szkolenie jest też zalecane firmom które pierwsze szkolenia odbyły już przed wieloma laty, by mogły zaktualizować swoją wiedzę o nowych produktach.

Udział potwierdzony jest wydaniem Dyplomu Udziału w Szkoleniu Produktowym, który równocześnie dopuszcza do stosowania niektórych wyrobów Producenta (zwykle płyt akumulacyjnych do budowy ciepłych brył).

Jedno i trzydniowe szkolenia są nieodpłatne.

Organizowane tylko w ogłoszonych terminach i po potwierdzeniu zgłoszenia przez biuro Organizatora.

Wszystkie terminy w dziale AKTUALNOŚCI.
Zgłoszenia: e-mail: marketing@cebud.eu
Informacje szczegółowe: 795-464-006 lub 692-474-762

Wszystkich zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w kwestii stosowania nowoczesnych technologii zduńskich, tak by przyjaźnie dla środowiska i tanio ogrzewać całe domy drewnem pragniemy gorąco zachęcić do wzięcia udziału w naszych „Zduńskich Szkoleniach Zasadniczych” oraz w „Szkole Zduńskiej”.

CEBUD S.C.

ul. Balicka 320, 30-198 Kraków
NIP: 6771991888
REGON: 351344118

Cebud jest znanym krajowym i europejskim producentem innowacyjnych pieców pokojowych z opatentowanego akumulacyjnego kompozytu szamotowego – akubetu dzięki, któremu jeden piecokominek może zastąpić 2-3 tradycyjne piece kaflowe.

Kontakt

Telefon: +48 12 637 36 23
Email: cebud@cebud.eu

OBSŁUGA FIRM

Telefon: 664 058 205
Email: cebud@cebud.eu

Media społecznościowe:

Copyright © 2024 – cebud.eu wsparcie adito.pl | Polityka prywatności